+98 930 5353 787

دیوار مهربانی

توی این دنیای کوچیکی که ما توش زندگی میکنیم آدمایی هستن که خیلی دل های بزرگ دارن و خیلی وقت ها تو خیلی جا ها کمک های بزرگی کردن مجموعه کوچیک حباب در کنار کار خدماتی که انجام میده یه دیوار کوچیک مهربانیم درکنارش کارش ایجاد کرده که شاید بتونه از این طریق برای خانواده های بی سرپرست که توانایی خرید لباس رو ندارن از طرف شما خیرین محترم لباس تهیه کنه.

همه ما آدما توخونه هامون لباسایی داریم که شاید برای ما کوچیک شده اما اون لباس کوچیک دل بزرگ میخواد برای هدیه دادن به یه نیازمند ومیتونه دل خیلی ازاین خانواده هارو شاد کنه حباب میخواد وقتی هر روز این دیوار مهربانی پر از لباس های شما آدمای مهربون شد.

 حباب اونارو کاملا سرویس شستشو و خشکشویی میکنه و بسته بندی میکنه و برای خانوارهای نیازمند و مستحق میبره وحباب دوست داره همه مهربونا توی این امر مهم وخدا پسند مشارکت کنن و حتی اگه نیازمندی رو میشناسن معرفی کنن وحباب بتونه وظیفه کوچیکه خودشو انجام بده و شما مهربونا دل این نیازمندای واقعی رو شاد کنید.

 نحوه کار دیوار مهربانی

شما عزیزانی که تمایل به انجام این عمل خدا پسندانه را دارید میتونید از طریق لینک زیر وارد قسمت ثبت اطلاعات شوید و موقعیت مکانی خود را مشخص کنید و مشخصات خود را وارد نمایید تا کارشناسان حباب در اسرع وقت وبا هماهنگی  لازم از قبل در محل  ثبت شده شما عزیزان برای دریافت هدایای دیوار مهربانی حاضر شوند.شما بعد از ثبت سفارش خود و ثبت نهایی میتوانید تمام مراحل سفارش خود را پیگیری کنید که هدایای شما به کدام مرکز خیریه هدیه شده .

حباب ازشما خیرین عزیز تقاضا دارد که بسته های اهدایی  خود را به تعداد قابل توجهی جمع آوری کنید وبه دیوار مهربانی هدیه کنید که این امر باعث میشه که بتونید با کارخیروخداپسندانه خود دل های بیشتری رو شاد کنید. دلهای بزرگ و مهربان شماعزیزان میتونه خنده رولبای ادمای مستحق خلق کنه.