+98 930 5353 787

بیمه


 

بیمه حباب:

حباب برای حفظ امنیت سفارش شما مشتریان عزیز خدمات بیمه را در نظر گرفته، که از زمان دریافت ودر طول روند کار تا تحویل سفارش به شما تمامی سفارشات بیمه خواهد شد و در صورت بروز خسارت به سفارش شما قیمت اجناس محاسبه شده و نقدا به شما عزیزان پرداخت خواهد شد.

مشترکین عزیز بعد از ثبت سفارش خود لطفا شرایط بیمه را مطالعه فرمایید و در صورت موافقت بعد از ثبت سفارش خود گزینه موافقت با بیمه را انتخاب کنید.

 شرایط بیمه :

در صورتی که پس از تحویل محصول از طرف کارشناسان حباب خسارتی  به البسه و سایر اجناس  شما عزیزان وارد شود تا یک ساعت بعد از تحویل آن ها به ما اطلاع دهید. تا سریعا رسیدگی شود .

در صورت گم شدن اجناس و مغایرت با رسید سفارش شما که از طریق سایت یا اپلیکیشن حباب به شما ارایه شده قیمت اجناس محاسبه شده و نقدا پرداخت خواهد شد .

شرایطی که شامل بیمه نمیشود :

۱_ تعمیرات شامل بیمه نمی شود.

۲_اجناسی که روی آن تعمیرات انجام شده شامل بیمه نمیباشد .

۳_ اجناسی که توسط کارشناسان حباب تایید نشود شامل بیمه نمیشود(شامل لباس های پوسیده  - پاره - رنگ به رنگ شدن لباس از قبل)

۴-در صورتی که قبل از تحویل لباس به کارشناسان حباب فرایندی را روی البسه انجام دهید و بعد از آن برای از بردن لکه یا جوهر و هر مشکل دیگری با حباب تماس بگیرید سفارش شما شامل بیمه نخواهد بود.

5- در صورت وارد شدن خسارت از طرف حباب به سفارش شما ،پرداخت خسارت حداکثر تا یک هفته بعد از تحویل به صورت نقدی صورت می گیرد و به حساب آن مشترک عزیز واریز میشود .

6- خشکشویی آنلاین حباب هیچ گونه مسئولیتی نسبت به گم شدن پول - جواهر - دگمه سردست و اشیاء قیمتی و یا اسناد که جزء البسه چرک تحویل شوند را ندارد .

7-نواقصی که در کارگاه اتفاقا برای البسه پیش می آید . خشکشویی حباب خسارت را به صورت عادلانه جبران خواهد کرد .تعیین خسارت با کارشناس خواهد بود که در هر حال بیشتر از نصف بهای روز اول کالا نخواهد بود و در صورت عدم توافق ده برابر میزان دستمزد دریافتی می باشد .

8- لطفا در هنگام تحویل البسه به کارشناسان حباب لکه و پارگی را به کارشناسان گوش زد کنید .